Kalite Ve Sürdürülebilirlik

KALİTE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Her sipariş aşamasında ürünler planlama departmanı tarafından en uygun şekilde planlanır. Hata oranı minimuma indirilmiş bir üretim gerçekleştiren Serko da Üretim aşamasına geçen siparişler ilgili operatör tarafından tüm hassasiyeti ile üretime başlar ve üretim sırasında müşteri taleplerine uygun olarak bir dizi farklı parametreye göre düzenli olarak kontrol edilir. Serko da kalite anlayışı, hammaddenin temininden, ürünün müşteriye ulaşımına kadar uzanır. Bu nedenle serko da hammadde girişinden, üretim sırasındaki muayene yöntemleri ve finish işlemlerine kadar üretimdeki tüm kontroller fiziksel testlerle desteklenmektedir. Ürünler üretilirken izlenebilirlik ilkesine göre bütün detaylar tüm şeffaflığı ile kayıt altına alınır.

Serko’da Kalite Testleri,

Karkas yorulma testi

Dijital yay testi

Ürün uygunluk testleri

Hammadde girdi kontrol testleri

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kaynakların verimli kullanılması ve sürdürülebilir olması Serko’nun değer verdiği en önemli ilkeleri arasındadır. Süreç içerisindeki bütün aşamalar sürdürülebilirlik ilkesine göre değerlendirilir ve bütün çevreci prosesler uygulanmaya ve daha da geliştirilmeye çalışılır. Oluşan atıklar yönetmeliğe uygun olarak tüm hassasiyetimizle stoklanır ve gönderilir. Bu doğrultuda kaynakların verimli kullanılması adına çalışanlara sürekli eğitim verilerek bilinçlendirilir.Serko çevreci ürün yönetimiyle Oekotex Class I sertifikasına sahiptir.

Serko olarak bir başka gayemizde geri dönüştürülebilir ürünler üretmekdir. Bu kapsamda sürekli çalışmalar yapılmakta hem ürün içerisinde kullanılan tel, tela ve yapıştırıcı hem de kağıt gibi ambalaj malzemeleri de geri dönüşüme uygun ürünler olarak kullanılmaktadır.

 

Her geçen gün değişen müşteri isteklerini net bir şekilde analiz ederek ihtiyaca uygun yeni ürünleri sürekli olarak tasarlayan ve geliştiren Serko sektöre aşağıdaki markaları ile öncülük etmektedir.

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015